Yhteystiedot

Lapin Yleisurheilu ry:n hallitus 2020

 

 

PuheenjohtajaVarapuheenjohtaja            Sihteeri,rahastonhoitaja
Pertti AulaMikko NiininenAiri Leppiaho

 

tuomarikouluttaja 
050 3729001040 8232324

040 7228173

Pertti.Aula@ulapland.fi

miniinin@gmail.com

 

airi.leppiaho@gmail.com

Simontie 203 97700 Ranua

 

Tytti Oikarainen, kilpailuvastaava, tytti.oikarainen@hotmail.com, 0400 201 932

Matti Huotari, kunniakierrospäällikkö, mhhuotari@gmail.com, 0400 194 537

Juhani Lakela, jäsen, jlakela@hotmail.com, 050 4683400

Antti Mäkikallio, jäsen,antti.makikallio@gmail.com, 040 510 0290

Harri Haavisto, jäsen, lapilukkopuheenjohtaja@gmail.com, 044 2020906

Aira Peiponen, jäsen,aira.peiponen@hotmail.com

 

Varajäsenet 2020: Puheenjohtajan varajäsenenä toimii varapuheenjohtaja.

Hallituksen jäsenten varajäsenet 2020:

Mikko Niininen: Juha Rissanen

Airi Leppiaho: Laura Kylmälä

Juhani Lakela: Suvi Tuomela, suvi.tuomela@gmail.com, 040 5093921

Matti Huotari: Paula Melamies,

Tytti Oikarainen: Ari Riihimäki, riihimaki.ari@gmail.com, 050 438 7196

Antti Mäkikallio: Kimmo Niukkanen, niukki4@gmail.com, 044 0693025

Harri Haavisto: Risto Davidila,

Aira Peiponen: Johanna Peiponen

 

YHTEYSTIEDOT TARKISTETAAN VARAJÄSENTEN OSALTA JA LISÄTÄÄN  LÄHIAIKOINA.